Senėjimo Prevencija ir kokybės gerinimas

Skaitmenizavimas leidžia sustabdyti įrašų senėjimo procesą ir pagerina vaizdo kokybę. Skaitmenizavimo metu kasečių vaizdas automatiškai stabilizuojamas, esant reikalui, reguliuojamas ryškumas, vaizdo sodrumas, pašalinamas trukimas ir matomas brokas, o taip pat ir tarpai, atsiradę filmuojant.

Nuo Kasetės iki Kino Juostos

Iš analogiško formato į skaitmeninį perkeliami visų video kasečių tipai, t.y. VHS, VHS-C, S-VHS (Super), 8 (8mm), Hi-8, Digital8 (D8), MiniDV, HDV, DVCAM, Betacam. Taip konvertuojami įvairių rūšių video – audio failai ir formatai. Išlaikomas visos spalvų sistemos – PAL, NTSC, MESECAM, SECAM. Skaitmenizuojamos visų rūšių magnetinės juostos, vinilinių plokštelių, kitų audio įrašų. Kino juostos skaitmenizavima 8-16-35 mm vykdoma profesionaliu kino skaneriu pokadrinio skanavimo metodu. Vėliau vykdoma vaizdo restauracija.

Skanavimas Full HD: Valymas, Spalvų Korekcija ir Skaitmeninis Archyvavimas

Skanavimas vykdomas nuo paties pirmiausio kadro ir atliekamas Full HD kokybe. 1920x1080x50i (priklauso nuo juostos rūšies ir nuo pusių santykio). Tuo pačiu vykdomas viso juostos paviršiaus valymas nuo purvo ir dulkių specialiomis priemonėmis, o taip pat atliekama spalvų korekcija rankomis, koreguojamas ryškumas, reguliuojamas, baltos spalvos balansas. Skaitmeninis video vaizdą suskaldo į dalis (epizodus) tam, kad butų patogiau peržiūrėti. Sudaromas dviejų lygių meniu. Į ji pridedamas muzikinis fonas, ir tokiu būdu visa tai įrašoma į BD (Blu-Ray Disc) kompaktinius diskus arba USB laikmenas. Norint paržiūrėti diską, galima žiūrėti visą arba meniu pagalba išrinkti tik norimus kadrus, susirasti reikiamus epizodus, o filmo peržiūrą galima pradėti nuo pasirinkto kadro. Esant galimybei atliekamas diskų bei jų aplankalų lazerinis spausdinimas.

Nuotraukų, negatyvų, skaidrių ir diapozityvų skanavimas ir restauravimas

Nuotraukų, negatyvų, skaidrių ir diapozityvų skanavimas ir restauravimas 135 t.(35 mm) ir 120 t.(61 mm), nuo 9X12 cm iki 20X25 cm, nuotraukų spausdinimas. Visų rūšių magnetinės juostos, vinilinių plokštelių, kitų audio įrašų skaitmenizavimas: Skaitmenizuojamos visų rūšių magnetinės juostos, vinilinių plokštelių, standartinė ir diktafono (micro, mini,DAT) audio kasetės, MiniDisc (MD) diskai ir kitų audio įrašų.

Video ir kino juostos skaitmenizavimas ir PerrašymAS

Video kasečių ir kino juostų skaitmenizavimas vykdomas naudojant profesionalią ir aukštos kokybės įrangą, be to išlaikomi seni įrašai. Aukšta temperatūra, nepakankama drėgmė ir netinkamas video įrašų saugojimas – tai priežastys, sąlygojančios video kasečių ir kino juostų kokybę. Bėgant metams jose ryškėja savireguliacijos dingimas, juostos išsitempimas, eilučių dingimas, nubyra magnetinis sluoksnis ir kt.

Darbų pavyzdžiai:

Norėtume išgirsti jūsų norus

Susisiekite

Mus rasite..

Darbo laikas

Soc. tinklai

© Visos teisės saugomos.