Pasirenkant mus gaunate:

Mažas koregavimų skaičius 100%
Kokybė 100%
Sažininga kainą 100%

Video Filmavimas

Filmavimo paslaugos

Mūsų įmonė siūlo profesionalias videografijos ir fotografijos paslaugas. Naudojant profesionalią įrangą galime sukurti vestuvių, šeimos švenčių, darbuotojų vakarėlių, jubiliejų, išleistuvių, parodų bei kitų renginių video filmus ar nuotraukas. Taip pat galime sukurti turinį socialiniams tinklams, reklaminius, verslo filmukus, muzikinius klipus ir kt. Galimas filmavimas iš oro su profesionaliu dronu.

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Į video operatoriaus paslaugas įeina profesionalus filmavimas vaizdo kameromis, nufilmuotos medžiagos apdorojimas, režisūra, montažas. Patikėkite profesionalams su ilgamete patirtimi įamžinti jūsų gyvenimo svarbiausius įvykius. Pasirinkdami mūsų video filmavimo paslaugas, jums nereikės rūpintis niekuo, gausite ne tik kokybiškai atliktą darbą, bet ir galimybę bendradarbiauti su profesionalais, kurie supranta jūsų poreikius ir įgyvendina projektą nuo idėjos iki galutinio rezultato.

Fotografavimas

Fotografavimo paslaugos

Fotografo darbą apima profesionalios fotosesijos, redagavimas ir nuotraukų spausdinimas, albumų sudarymas, fotoknygų gaminimas, senų nuotraukų atnaujinimas, negatyvų, skaidrių ir diapozityvų skanavimas ir restauravimas. Mūsų fotografijos paslaugos pritaikytos skirtingoms poreikių sritims, todėl mūsų komanda stengiasi sukurti unikalų ir kokybišką vizualinį turinį, atitinkantį kliento lūkesčius.

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

  1. Profesionalios Fotosesijos: Asmeninės, šeimos, įmonių, pobūvių ir ypatingų progų fotosesijos, pritaikytos pagal klientų poreikius.

  2. Aukštos Kokybės Įranga: Naudodami tik aukščiausios kokybės fotografavimo įrangą, užtikriname, kad kiekviena nuotrauka būtų ryški ir detalėmis prisotinta.

  3. Redagavimas ir Apdorojimas: Nuotraukų redagavimas ir spalvų korekcija, siekiant pabrėžti geriausias jūsų akimirkas ir užtikrinti profesionalią vaizdo kokybę.

  4. Nuotraukų Spausdinimas ir Albumų Sudarymas: Pasirinktinis nuotraukų spausdinimas ant aukštos kokybės popieriaus ir asmeninių fotoknygų ar albumų kūrimas.

  5. Senų Nuotraukų Atnaujinimas: Senų nuotraukų skenavimas, restauravimas ir atnaujinimas, išsaugant jūsų brangiausius prisiminimus.

  6. Negatyvų, Skaidrių ir Diapozityvų Skanavimas ir Restauravimas: Senų fotografijų formatų, tokių kaip negatyvai, skaidrės ir diapozityvai, digitalizavimas ir kokybės atkūrimas.

Pasirenkant mus gaunate:

Mažas koregavimų skaičius 100%
Kokybė 100%
Sažininga kainą 100%

Norėtume išgirsti jūsų norus

Susisiekite

Mus rasite..

Darbo laikas

Soc. tinklai

© Visos teisės saugomos.